Żywiec Zdrój. Essence

Nowa marka napojów w ofercie firmy.

Essence to pierwszy produkt bio w portfolio Żywiec Zdrój. To napój niegazowany bez cukru, słodzików, kalorii i konserwantów, będący połączeniem jedynie naturalnej wody mineralnej, soku z cytryny i naturalnych aromatów.

Produkt jest dostępny w 3 wariantach smakowych: mandarynka z trawą cytrynową, ogórek z limonką oraz cytryna z bazylią w butelkach o pojemności 0,4 l.

To propozycja dla osób, które dbają o zbilansowaną dietę, kupują produkty z dobrym i prostym składem, zawierające wyłącznie naturalne składniki, a jednocześnie szukają wyjątkowego smaku.

BIO napój smakowy marki Essence jest dostępny w sieci sklepów Carrefour w całej Polsce, a jego sugerowana cena detaliczna wynosi 3,19 zł.

Joanna Hamdan 10960 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.