Powracają Mokotowskie Spotkania

Już 18 lipca do Placu Unii odbędą się targi, które skupiają lokalną społeczność wokół rodzimych producentów.

Na klientów centrum handlowego czekać będą przedstawiciele branży eko, design, deco, projektanci mody, producenci zabawek i wydawcy książek. Każde spotkanie w ramach cyklu to okazja do zdobycia oryginalnych ubrań, dodatków i ozdób.  

Na Mokotowskich Spotkaniach znaleźć można najnowsze i najciekawsze kolekcje polskich projektantów. Oprócz zakupów, targi to także okazja do poznania i rozmowy z najzdolniejszymi lokalnymi twórcami.
 
W tej edycji eventu nabyć będzie można ubrania od takich marek jak: Butik Vende, Spider and Wolf czy Tabanna. Letnie stylizacje uzupełni biżuteria od Basic Beauty Elements, M'aime, Brocat i Invent Art oraz buty od butiku Margaretki.

Najbliższe Mokotowskie Spotkania odbędą się 18-20 lipca (czwartek-sobota), w godzinach 10:00-21:00.

Wstęp jest bezpłatny.

Joanna Hamdan 10960 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.