Rusza Wyzwanie Smaku Pepsi

Cykl weekendów pełnych smaku i zabawy rozpocznie się już 20-21 lipca od wydarzenia w chorzowskim Parku Śląskim.

W ramach siódmej już edycji Wyzwania Smaku Pepsi, znanego i lubianego cyklu weekendowych letnich wydarzeń, uczestnicy będą mogli dokonać wyboru preferowanego napoju typu cola, cieszyć się znakomitym i różnorodnym jedzeniem serwowanym przez foodtrucki FeelGoodFood, a także dobrze się bawić, korzystając z atrakcji przygotowanych przez organizatorów.

Wśród nich będzie możliwość spotkania popularnych influencerów: Lary Gessler, Marty Wierzbickiej, Adama Wiejaka oraz Jakoba Kosela.

Tegoroczne Wyzwanie Smaku Pepsi zawita do sześciu polskich miast: Chorzowa/Katowic (20-21 lipca), Gdańska (27-28 lipca), Krakowa (03-04 sierpnia), Szczecina (9-11 sierpnia), Poznania (17-18 sierpnia) oraz Lublina (31 sierpnia - 1 września).

Szczegółowe informacje dotyczące poszczególnych wydarzeń Wyzwania Smaku Pepsi 2019 wraz z proponowanymi atrakcjami i uczestniczących w nich influencerów będą regularnie publikowane na fanpage’u Pepsi na Facebooku oraz w wybranych mediach przed każdym weekendowym spotkaniem.

Joanna Hamdan 9079 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }