Trwa Wyzwanie Smaku Pepsi

Cykl weekendów pełnych smaku i zabawy rozpoczął się już 20-21 lipca od wydarzenia w chorzowskim Parku Śląskim. 3 i 4 sierpnia akcja Wyzwanie Smaku zawita do Krakowa, a w dniach 9-11 sierpnia - do Szczecina.

W ramach siódmej już edycji Wyzwania Smaku Pepsi, znanego i lubianego cyklu weekendowych letnich wydarzeń, uczestnicy dokonują wyboru preferowanego napoju typu cola. Jednocześnie mogą cieszyć się przy tym jedzeniem serwowanym przez foodtrucki FeelGoodFood.

Organizator przygotowł też dodatkowe atrakcje. Wśród nich będzie możliwość spotkania popularnych influencerów: Lary Gessler, Marty Wierzbickiej, Adama Wiejaka oraz Jakoba Kosela.

Tegoroczne Wyzwanie Smaku Pepsi zawita do sześciu polskich miast: Chorzowa/Katowic (20-21 lipca), Gdańska (27-28 lipca), Krakowa (3-4 sierpnia), Szczecina (9-11 sierpnia), Poznania (17-18 sierpnia) oraz Lublina (31 sierpnia - 1 września).

Szczegółowe informacje dotyczące poszczególnych wydarzeń Wyzwania Smaku Pepsi 2019 wraz z proponowanymi atrakcjami i uczestniczących w nich influencerów są regularnie publikowane na fanpage’u Pepsi na Facebooku oraz w wybranych mediach przed każdym weekendowym spotkaniem.

Joanna Hamdan 10796 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.