Rusza restauracja Kuby Wojewódzkiego

W czwartek 11 lipca o godzinie 16:00 swoje podwoje w Elektrowni Powiśle w Warszawie otworzą Niewinni Czarodzieje 2.0.

Zdjęcie: Facebook, profil marki Niewinni Czarodzieje

Niewinni Czarodzieje 2.0 to wspólny projekt Kupy Wojewódzkiego i Józefa Krawczyka.

Założycieli restauracji - jak twierdzą - połączyła pasja oraz wieloletnie doświadczenie, które zaowocowały pierwszym wspólnym projektem w sercu warszawskiego Powiśla. Lokal inspirowany filmem Andrzeja Wajdy „Niewinni Czarodzieje” to miejsce nieoczywiste, będące połączeniem restauracji serwującej autorską kuchnię z klubem, w którym na gości czekają koncerty, stand-upy i wydarzenia kulturalne.

Restauracja Niewinni Czarodzieje 2.0 znajduje się na parterze budynku biurowego B4 w Elektrowni Powiśle. Lokal będzie funkcjonował przez 7 dni w tygodniu: od poniedziałku do czwartku w godzinach 8:00-23:00, w piątek w godzinach 8:00-3:00, w sobotę w godzinach 9:00-3:00, a w niedzielę od 9:00 do 22:00.

Loftowo zaprojektowane wnętrza, łączy industrialne przedmioty pochodzące z dawnej Elektrowni z elementami glamour, jak kryształowe żyrandole. To, co z pewnością przyciągnie gości do Niewinnych Czarodziejów 2.0 to, oprócz unikatowego charakteru samego lokalu i oferty gastronomiczno-rozrywkowej, możliwość spotkania na miejscu jego założycieli.

 

Joanna Hamdan 12136 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.