Sokołów. Kabanoski Sokoliki

Z kolorowymi, zmywalnymi tatuażami.

Na okres wakacyjny firma Sokołów przygotowała niespodziankę dla najmłodszych konsumentów.

W edycji limitowanej Kabanosków Sokolików, do każdego opakowania tej mięsnej przekąski dla dzieci dołączony jest kolorowy, zmywalny tatuaż. Kabanoski Sokoliki to produkt, który sprawdzi się w wielu sytuacjach podczas letniego wypoczynku – są pożywne, a także wygodne i praktyczne.

Edycja limitowana obejmuje obydwie wersje Kabanosków: Sokoliki Kabanoski wieprzowe z dodatkiem indyka oraz Sokoliki Kabanoski wieprzowe z dodatkiem cielęciny.

Kabanoski Sokoliki wyróżnia duża zawartość wysokiej jakości mięsa, jak również brak składników dodatkowych – takich jak barwniki, glutaminian monosodowy czy fosforany. Atutem Kabanosków Sokolików jest także wysoka zawartość białka, a delikatne przyprawy zastosowane w produkcie, są gwarancją optymalnego smaku.

Kabanoski Sokoliki są dostępne w sieciach handlowych (Marko, Tesco, Stokrotka, Selgros) oraz Delikatesach Mięsnych Sokołów i Delikatesach Gzella.

Cena: ok. 2,50-3 zł.

Joanna Hamdan 10796 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.