Avenida Poznań zmienia się wewnątrz

Właśnie rusza ich modernizacja.

Głównym celem prac związanych z przebudową wnętrza Avenidy Poznań jest wprowadzenie nowoczesnych rozwiązań architektonicznych, zgodnych z najnowszymi trendami.
 
Po zakończeniu modernizacji powierzchnia centrum handlowego na poziomie +1 i +2 zyska zupełnie nowy wygląd i dodatkowe funkcje, w tym m.in. poszerzoną część gastronomiczno-rozrywkową, strefę wypoczynkową, miejsce co-workingowe i plac zabaw dla dzieci.
 
Zaaranżowana przestrzeń pozwoli nie tylko robić zakupy, ale też spędzać czas ze znajomymi, organizować kameralne spotkania i duże wydarzenia. Wszystko to w przyjemnej atmosferze i przestrzeni pełnej nowych technologii i nowoczesnych udogodnień konstrukcyjnych.

Modernizacja wnętrza Avenidy Poznań rozpocznie się 9 lipca, a jej zakończenie planowane jest na listopad br. Wartość inwestycji wynosi kilkadziesiąt milionów złotych.

Joanna Hamdan 9970 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }