Dax Sun wyrusza nad Bałtyk

Od 5 lipca marka wraz z Projektem Plaża TVN-u wyrusza do nadmorskich kurortów, aby propagować wiedzę wśród Polaków o tym, jak bezpiecznie korzystać ze słońca, a także informować o zagrożeniach wynikających z nieumiejętnego opalania się i nadmiernej ekspozycji na promieniowa UV.

W tym roku już po raz drugi dzięki marce Dax Sun, Polacy będą mogli bezpłatnie przebadać skórę i znamiona w strefie bezpiecznego opalania marki Dax Sun w ramach miasteczka TVN-u. Projekt Plaża z marką Dax Sun zawita w tym roku do 8 najczęściej odwiedzanych nadmorskich kurortów: Świnoujście (5-7 lipca), Kołobrzeg (12-14 lipca), Dziwnów (19-21 lipca), Darłówko Zachodnie (26-28 lipca), Ustka (2-4 sierpnia), Łeba (16-18 lipca), Gdańsk Stogi (9-11 sierpnia), Władysławowo (23-25 lipca).

W tegoroczną akcję edukacyjną marki Dax Sun zaangażowały się znane nazwiska które bezpośrednio z Projektu Plaża w Dzień Dobry Wakacje opowiedzą o swoich sposobach na bezpieczne opalanie. Zachęcać będą Polaków do skorzystania z porad lekarza dermatologa i przygotowania się na letnią ekspozycję na promieniowanie UV, czerpiąc radość ze słońca, unikając jednocześnie poparzeń, czy niechcianych przebarwień i ograniczając starzenie się skóry.

W namiocie Dax Sun, każdy kto przebada skórę otrzyma w prezencie próbkę kremu z wysokim filtrem. Dobór odpowiedniej ochrony nastąpi na podstawie badania wrażliwości skóry na promienie UV.

Oprócz badań, w każdej miejscowości w czasie trwania całodniowych eventów zaplanowane są dodatkowe atrakcje – w tym gry sprawnościowe oraz konkursy z nagrodami.

Joanna Hamdan 9548 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }