Netto 3.0 w Świebodzinie

Sieć sukcesywnie rozbudowuje sieć sklepów zgodnie z założeniami nowego konceptu. Do końca roku ma ich być już ok. 100.

Z tych 100 placówek ok. 30-40 placówek będzie funkcjonowało w pełnym koncepcie 3.0, w przypadku pozostałych - na tyle na ile jest to możliwe.

Sklep w Świebodzinie jest placówką wybudowaną od podstaw. - Liczymy na to, że mieszkańcy Świebodzina oraz okolic będą chętnie odwiedzać Netto, ze względu na komfort, który jesteśmy im w stanie zapewnić oraz szeroki asortyment produktów z różnych kategorii - komentuje Janusz Stroka, prezes Netto Polska.

W placówce lepiej wyeksponowano świeże warzywa i owoce, znajduje się w niej również gama produktów bezglutenowych, bezlaktozowych, bezcukrowych i z certyfikatem bio, strefa "to go" ze świeżymi sałatkami, sokami i przekąskami oraz wypiekane na miejscu pieczywo.

Sklep w Świebodzinie to pierwsze wolnostojące Netto w koncepcie 3.0. Placówka ma 800 mkw powierzchni handlowej i jest otwarta od poniedziałku do soboty w godzinach 6-21 oraz w niedziele handlowe.

Sklep powstał w strefie konserwatorskiej, co oznacza, że projekt uzgodniony został z konserwatorem zabytków. Budynek posadowiony jest na palach, do jego wykończenia konieczne było użycie dwóch rodzajów cegły klinkierowej, aby wkomponował się w otoczenie.

Obecnie w Polsce Netto ma ponad 370 sklepów i trzy magazyny dystrybucyjne, zatrudnia ponad 5,5 tys. osób.

Joanna Hamdan 10796 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.