Nowe otwarcia Costa Coffee

Lokale sieci pojawiły się w Sopocie i Olsztynie.

Kawiarnia Costa Coffee w Sopocie znajduje się w Centrum Haffnera przy ul. Bohaterów Monte Cassino. Jej wnętrze jest zaaranżowane zgodnie z designem Spectrum, które sieć sukcesywnie wprowadza do swoich lokali w całej Polsce.

We wnętrzu dominują kolory granatowy, szary oraz charakterystyczny dla marki Costa Red. Na ścianach zawisły lustra, które optycznie powiększają przestrzeń. Przytulnego charakteru nadają drewniane elementy oraz zielone rośliny doniczkowe. W kawiarni nie mogło zabraknąć tematycznych grafik i instalacji artystycznych inspirowanych m.in. Latte Artem. Lokal zajmuje powierzchnie prawie 100 mkw. oraz około 57 mkw. całorocznie otwartego ogródka.

Costa Coffee otworzyła również drugą kawiarnię w Olsztynie. Nowy lokal zaczął działać 26 czerwca w galerii handlowej Aura w centrum miasta. Kawiarnia, która znajduje się w przeszklonym i dobrze oświetlonym hallu. Można do niego wejść bezpośrednio z zewnątrz, zajmuje 77 mkw. i ma 45 miejsc siedzących. Kawiarnia ma także ogródek zewnętrzny o powierzchni 44 mkw. Lokal również jest zaaranżowany zgodnie z design Spectrum.

Joanna Hamdan 9968 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }