Biedronka nie odpoczywa: remontuje i otwiera

Biedronka na potęgę remontuje i otwiera. W Zieleńcu pojawiła się pierwsza placówka tej sieci, w Makowie Mazowieckim - trzecia, a w Tarnowie Opolskim - pierwsza. Ponownie otwierane są też sklepy, które przeszły gruntowny remont.

Biedronka kontynuuje proces modernizacji swoich sklepów na terenie całego kraju - tylko w zeszłym roku wyremontowała 230 placówek.

5 lipca ruszył natomiast wyremontowany sklep sieci we Wrześni (woj. wielkopolskie), kilka dni wcześniej we Wrocławiu i w Przasnyszu, 28 czerwca - w Oleśnicy, a 18 czerwca - w Prudniku.

To nie wszystko. W ostatnich dniach pierwsza placówka sieci Biedronka została otwarta w Zieleńcu, trzecia w Makowie Makowieckim i pierwsza w Tarnowie Opolskim. W maju br. dwie nowe Biedronki zaczęły działać w warszawskiej Galerii Młociny oraz w Centrum Handlowym Marino we Wrocławiu. 

Wszystkie działają w formacie 2.0.

– Otwarcie sklepu Biedronka w Zieleńcu to dowód na to, że robimy wszystko, by być blisko naszych klientów w całej Polsce, zarówno w aglomeracjach, jak i w mniejszych miejscowościach – mówi Cezary Kucper, regionalny menedżer ds. marketingu operacyjnego, odpowiedzialny za sklepy Biedronka w Zieleńcu. Placówka w Zieleńcu ma salę sprzedaży o powierzchni 668 nkw., 5 kas i parking. Sklep zatrudnia 18 osób.

Format 2.0 rozwijany jest w sieci od ubiegłego roku. Koncept ten opiera się na nowym, zoptymalizowanym ustawieniu produktów, bardziej przystępnym dla klientów (m.in. szerokie alejki). Zgodnie z nim wydzielone są strefy, np. z pieczywem, owocami i warzywami, kosmetykami. Oznaczone są także moduły z artykułami promocyjnymi. Poniżej wyremontowany sklep we Wrześni.

Joanna Hamdan 10796 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.