Pierwszy Empik w Pabianicach

W ostatni weekend czerwca w Pabianicach otwarte nowe centrum handlowe - Tkalnia. Jest kompleks zbudowany w starej fabryce w sercu miasta. Wśród licznych atrakcji i sklepów znalazł się m.in. Empik.

Mieszkańcy Pabianic znajdą w Empiku szeroką ofertę produktów inspirujących do poznawania i rozwijania pasji i zainteresowań. Asortyment obejmuje prasę, książki, filmy, muzykę, multimedia, artykuły papiernicze, zabawki, gry planszowe i bilety. Klienci mogą także odbierać zamówienia złożone w sklepie internetowym i Empik Foto oraz za pośrednictwem Ekspresowej Rezerwacji (tzw. Click & Collect).

Salon mieści się w industrialnych wnętrzach nowo otwartego centrum handlowo-rozrywkowego. Budynek dawnych zakładów bawełnianych Krusche&Ender zlokalizowany jest w samym sercu miasta (ul. Grobelna 8), pomiędzy Polem Golfowym A&A Arkadia i Parkiem Słowackiego. Empik o powierzchni 262 mkw. mieści się na parterze obiektu.

Poza ofertą handlową Tkalnia umożliwia mieszkańcom Pabianic i okolicznych miejscowości spędzanie czasu wolnego. Na terenie pasażu na odwiedzających czekać będą m.in. warsztaty i zabawy dla najmłodszych, a na specjalnie zbudowanej scenie wystartują cykliczne występy. Na co dzień będzie tam też strefa relaksu – z wygodnymi siedziskami i stałym dostępem do bezprzewodowego internetu.

Grupa Empik to dziś ogólnopolska sieć ponad 260 salonów Empik, sklep internetowy i aplikacja, księgarnie Mole Mole i sklepy Papiernik by Empik a także serwis Empik Foto i księgarnia internetowa Livro.pl.

 

Katarzyna Pierzchała 3142 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }