Niespodzianka dla fanów Męskiego Grania

W odpowiedzi na olbrzymie zainteresowanie trasą jej organizatorzy nie tylko zwiększyli liczbę dostępnych biletów o 100%, ale także zdecydowali o przygotowaniu dodatkowego koncertu.

­­

Specjalnie z okazji dziesiątej edycji trasy Męskiego Grania, sponsorowanej przez markę Żywiec, aby zaspokoić rosnące z roku na rok zapotrzebowanie na bilety, ilość dostępnych na koncertach miejsc została powiększona w sumie prawie o 100%. Mimo to nie wszystkim chętnym udało się kupić bilety.

Organizatorzy zdecydowali się odpowiedzieć na to olbrzymie zainteresowanie i zrobić fanom niespodziankę, organizując dodatkowy, ósmy, koncert. Wydarzenie odbędzie się 23 sierpnia w Żywcu. Na scenie głównej zagrają: Daria Zawiałow, Król, Łąki Łan, Sokół + Goście, Sorry Boys, The Dumplings, Voo Voo oraz Męskie Granie Orkiestra, której w tym roku przewodzą Nosowska, Igo, Organek i Zalewski.

Wielkie emocje czekać będą również pod sceną Ż. 23 sierpnia wystąpią na niej: Clock Machine, Linia Nocna, Sosnowski i Ziela.

2 lipca o godzinie 12:00 wystartuje sprzedaż biletów na dodatkowy koncert w Żywcu. Będą one dostępne w cenie 149 zł na eBilet.pl oraz Eventim.pl. Wszystkie bilety będą imienne, a jedna osoba będzie mogła kupić maksymalnie cztery.

Wyłącznym sponsorem projektu Męskie Granie jest marka Żywiec.

Joanna Hamdan 10796 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.