Z Visą tańsze zakupy na lotniskach

Przez ponad rok użytkownicy kart Visa w Polsce mogą cieszyć się zniżkami dostępnymi w sklepach, restauracjach i kawiarniach na lotniskach całego świata, w tym 13 lotniskach w Polsce. W ramach programu Airport Companion Europe podróżujący zaoszczędzą podczas zakupów od 10% do 25%.

1 czerwca br. Visa uruchomiła program Visa Airport Companion Europe. Dzięki dedykowanej aplikacji mobilnej, stworzonej przez DragonPass, podróżujący mogą zaoszczędzić podczas zakupów od 10% aż do 25%. Dodatkowo karta Visa daje jej posiadaczom możliwość korzystania z saloników lotniskowych na atrakcyjnych warunkach.

W programie uczestniczy blisko 40 restauracji i kawiarni oraz 20 sklepów należących do grupy Lagardère zlokalizowanych na 13 lotniskach w całej Polsce, włączając: Aelia Duty Free, Toys Store, The Fashion Gallery, So! Coffee, Paul, a także ponad 1100 restauracji lotniskowych na całym świecie.

Aby skorzystać ze zniżek wystarczy zarejestrować kartę Visa w aplikacji Airport Companion Europe, a następnie wybrać lotnisko oraz interesującą nas ofertę. Przed dokonaniem płatności kartą Visa wystarczy pokazać sprzedawcy kod kreskowy, który wyświetlił się w aplikacji.

Start programu nieprzypadkowo zbiega się w czasie z początkiem wakacji, czyli okresem wzmożonych podróży. Użytkownicy kart Visa będą mogli korzystać ze zniżek przez ponad rok, bo do 30 września 2020 r. Specjalnie z myślą o tych, którzy spędzą na lotnisku więcej czasu w oczekiwaniu na samolot, program obejmuje też możliwość wykupienia w aplikacji wstępu do saloników po stałej, gwarantowanej cenie.

- Mamy nadzieję, że dzięki oferowanym przez nas korzyściom, szybkie, wygodne i bezpieczne płatności Visa będą towarzyszyć użytkownikom kart na każdym etapie podróży – mówi Adrian Kurowski, dyrektor Visa w Polsce. - Dodatkowo chcielibyśmy, aby ten atrakcyjny program zniżkowy zachęcił konsumentów do wybierania Visa, jako nowej lub kolejnej karty płatniczej – dodaje.

Program Visa Airport Companion Europe będzie wspierany kampanią marketingową, w tym działaniami w Internecie oraz materiałami w punktach handlowych i gastronomicznych na lotniskach.

Katarzyna Pierzchała 3548 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.