Makro dla gastronomii

W katowickiej hali sieci ekspozycja artykułów wyposażenia dla gastronomii marki Makro Professional została wzbogacona o dodatkową strefę ze specjalistycznym sprzętem firmy M&M Gastro.

Klienci hali Makro w Katowicach w ofercie znajdą szeroki wybór specjalistycznego sprzętu dla gastronomii.

Poza artykułami marki Makro Professional, w asortymencie pojawiły się urządzenia i akcesoria czołowych producentów w konkurencyjnych cenach. Na półkach znalazł się zarówno drobny sprzęt kuchenny, taki jak frytkownice, kociołki czy wilki, ale także duże witryny chłodnicze i urządzenia grzewcze.

Zakres usług punktu sprzedaży obejmuje instalacje sprzętu i jego serwisowanie. Od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00 istnieje możliwość skorzystania z porady eksperta. Przedstawiciel firmy M&M Gastro udzieli doradztwa z zakresu odpowiedniego doboru sprzętu, wykonania projektu technicznego, montażu, przeszkolenia pracowników czy uzyskiwania źródeł finansowania inwestycji.

Joanna Hamdan 10796 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.