IV Kongres Przedsiębiorców Polskiego Handlu

Właśnie ruszają zapisy na to wydarzenie, które odbędzie się 24 września w łódzkiej Atlas Arenie.

Kongres Przedsiębiorców Polskiego Handlu to największe wydarzenie edukacyjne organizowane przez Akademię Umiejętności Eurocash. Akademia zapewnia kompleksowy program edukacyjno-szkoleniowy wspierający polskie niezależne sklepy detaliczne zrzeszone w sieciach franczyzowych i partnerskich Grupy Eurocash. Tegoroczna edycja Kongresu Przedsiębiorców Polskiego Handlu wpisana jest w program Europejskiego Tygodnia Umiejętności Zawodowych.

Głównym tematem tegorocznego Kongresu będzie przyszłość handlu, zarówno w kontekście zmieniających się potrzeb i oczekiwań konsumentów, jak i wpływających na branżę zmian technologicznych. Zgodnie z hasłem przewodnim Kongresu: „Krok w przyszłość. Droga do nowoczesnego przedsiębiorstwa” podczas wydarzenia zaprezentowane zostaną innowacyjne technologie w handlu.

Przewidziane są wystąpienia m.in. Agaty Czarneckiej, dyrektor w dziale Badań Rynku i Doradztwa w CBRE, która przedstawi wizję zakupów przyszłości. Z kolei Jacek Kotarbiński, ekonomista i uznany ekspert z zakresu marketingu nakreśli sylwetkę konsumenta przyszłości, a dr Aleksandra Przegalińska prowadząca badania w Massachusetts Institute of Technology w Bostonie poruszy temat sztucznej inteligencji. Koncepcję, jak nowoczesny detalista może lepiej odpowiadać na potrzeby współczesnego konsumenta zaprezentuje zaś Jarosław Sokolnicki z Microsoft. O tym, jak odnaleźć się w świecie szybkich zmian opowie Nikolay Kirov, wieloletni dyrektor Kozminski Executive Business School. A do realizacji celów i spełniania swoich marzeń motywować będzie dziennikarka i podróżniczka Martyna Wojciechowska.

Wystąpienia na żywo przeplatane będą teletransmisjami, podczas których: znany psycholog społeczny i psycholog biznesu Jacek Santorski opowie o kształtowaniu cech przywódczych, o kompetencjach przyszłości mówić będzie prezes zarządu Life Skills Robert Krool, a potencjał różnych pokoleń w firmie oraz wyzwania liderów w nowych czasach przedstawią: Aleksandra Kostyra i Małgorzata Olszanowska z firmy House of Skills. Podczas całego wydarzenia zachęcać do działania będzie trener mentalny Jakub B. Bączek.

Udział w Kongresie jest bezpłatny dla przedsiębiorców zrzeszonych w sieciach franczyzowych i partnerskich Grupy Eurocash.

Zapisy na www.akademiaeurocash.com.pl (po zalogowaniu).

Joanna Hamdan 13822 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.