Smyk i Hebe w Galerii Sandecja

To jedni z najnowszych najemców nowosądeckiego centrum handlowego.

Smyk zajmie w Galerii Sandecja prawie 390 mkw. Z kolei Hebe otworzy swój salon na 240 mkw. powierzchni.

Wśród nowych najemców obiektu jest także sklep z ofertą damską Top Secret oraz Briju i Tui. Z kolei dotychczasowe umowy najmu przedłużyły m.in. Coccodrillo, Deichmann, Apart i Bytom.

W procesach negocjacyjnych właścicielowi Galeria Sandecja, firmie TK Development, doradzają eksperci z agencji doradczej JLL, która jest również wyłącznym agentem ds. komercjalizacji centrum.

Galeria Sandecja to centrum handlowe w Nowym Sączu o łącznej powierzchni ponad 40 tys. mkw., w którym znajduje się prawie 100 sklepów oraz punktów usługowych i gastronomicznych. Zlokalizowana przy ul. Węgierskiej galeria jest miejscem zakupów i spotkań zarówno dla mieszkańców Nowego Sącza i okolic, jak również gości ze Słowacji. W gronie najemców centrum znajduje się między innymi hipermarket Carrefour, H&M, New Yorker, Martes Sport, Douglas, Orsay, Wojas, CCC i wiele innych.
 
Joanna Hamdan 9692 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }