Nestlé Polska. Nestlé Sinlac

W nowej odsłonie.

Do sklepów trafił właśnie Nestlé Sinlac w nowej szacie graficznej. Nowe, bardziej przejrzyste opakowanie ułatwi rodzicom odnalezienie potrzebnych informacji. Na etykiecie znalazł się także przykładowy przepis z wykorzystaniem produktu. Zmieniła się też receptura produktu – w odpowiedzi na oczekiwania rodziców jego skład został uproszczony.

To jednak niejedyna zmiana. Pojawiła się także nowość - Nestlé Sinlac bez dodatku cukru. Produkt również przeznaczony jest dla niemowląt po 4. miesiącu i małych dzieci. Nie zawiera mleka, laktozy, glutenu ani soi.

Wystarczy dodać wodę, by otrzymać pełnowartościowy posiłek z witaminami i składnikami mineralnymi, w tym immunoskładnikami, które uczestniczą w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego dziecka. 97% produktu stanowią 2 podstawowe składniki – mąka ryżowa i mączka chleba świętojańskiego.

Rekomendowane ceny: Nestlé Sinlac 500 g - 24,99 zł, Nestlé Sinlac bez dodatku cukru 300 g - 17,99 zł.

Joanna Hamdan 9692 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }