Biedronka wypuszcza na rynek magazyn kulinarny

Nowy magazyn kulinarny Biedronki jest już dostępny w warszawskich sklepach sieci, a pod koniec tygodnia trafi do sprzedaży we wszystkich placówkach w kraju.

W tegorocznej edycji letniej magazynu pt. „Czas na Grill” znaleźć można ponad 40 przepisów na dania z grilla – zarówno dla mięsożerców, jak i wegetarian. Są w nim także kupony rabatowe, dzięki którym zakupy w Biedronce mogą być tańsze nawet o 50 zł.

Nowy magazyn kulinarny Biedronki jest już dostępny w warszawskich sklepach sieci, a pod koniec tygodnia trafi do sprzedaży we wszystkich placówkach w kraju. Kosztuje 1,99 zł, ale jak zapewnia sieć dzięki niemu można zaoszczędzić nawet 25 razy więcej na zakupach w Biedronce.

– Piękna szata graficzna, wspaniałe zdjęcia potraw na wysokiej jakości papierze, masa przepisów na mięsa, ryby i warzywa z grilla i dodatki do nich, w niskiej cenie - zachwala magazyn Zbigniew Satel, kupiec odpowiedzialny za produkty świeże w Jeronimo Martins Polska. - Na tym zalety magazynu kulinarnego Biedronki się nie kończą. W tej edycji „Czas na Grill” można odnaleźć kupony promocyjne: między innymi na hiszpańską oliwę z oliwek (3 zł taniej), boczek wędzony (4 zł taniej), kiełbasę śląską (taniej o 3 zł), czy na deser lody Marletto premium 1l (2 zł taniej) – podkreśla Zbigniew Satel.

W magazynie znalazło się też miejsce na porady dotyczące grillowania.

 

Ilona Mrozowska 3317 Artykuły

W „Handlu” od 2005 r. Blisko tematyki przemysłowej i producenckiej. Właścicielka białej kulki, czyli szynszyli o imieniu Tula.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }