Jeszcze więcej zniżek i promocji w Galerii Północnej

Warszawskie centrum nawiązało współpracę z platformą smartshoppingową goodie, umożliwiającą bezpłatny dostęp do zniżek, kuponów rabatowych oraz informacji o aktualnych promocjach i wydarzeniach w galerii.

Od 13 czerwca za pośrednictwem aplikacji zakupowej można również założyć kartę stałego klienta Galerii Północnej.

Użytkownicy, którzy założą kartę lojalnościową w aplikacji goodie, zyskają dostęp do spersonalizowanych zniżek, promocji oraz kuponów rabatowych do wykorzystania nawet w 50 sklepach na terenie Galerii Północnej.

Dodatkowo w ramach platformy zakupowej uczestnicy programu mogą śledzić informacje o aktualnych promocjach czy wydarzeniach w Galerii Północnej, a także przeglądać gazetki promocyjne znanych sieci handlowych.

Aplikacja umożliwia też otrzymywanie powiadomień o okazjach cenowych w ulubionych sklepach, przechowywanie kart lojalnościowych oraz zbieranie pieczątek i odbieranie nagród.

Aby dołączyć do programu, należy zainstalować bezpłatną aplikację goodie, następnie wybrać w dolnym menu zakładkę „karty” i dodać kartę stałego klienta Galerii Północnej. Po założeniu karty od razu można korzystać ze wszystkich zniżek oraz kuponów rabatowych.

Platforma zakupowa goodie to bezpłatne narzędzie dające użytkownikom dostęp do aktualnych zniżek, promocji oraz kuponów rabatowych obowiązujących w sklepach stacjonarnych i internetowych. Za pomocą aplikacji można przeglądać oferty ulubionych sklepów, restauracji, a także gazetki promocyjne popularnych sieci handlowych. W aplikacji jest również funkcja cashback, która umożliwia zwrot części pieniędzy wydanych na zakupy w blisko 1000 sklepach online. W lutym br. liczba pobrań aplikacji przekroczyła milion.

Joanna Hamdan 14027 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.