Allegro z e-drogerią testuje dostawy w tym samym dniu

Sklep Tagomago.pl, należący do Grupy Kapitałowej Primavera Parfum, bierze udział w pilotażowym programie Same Day Delivery. Dzięki współpracy z Allegro i X-press Couriers przesyłki będą dostarczane w dniu zakupu.

Tagomago.pl to jedna z największych perfumerii internetowych w Polsce, sprzedająca część swojego asortymentu na Allegro.pl. Teraz e-sklep został zaproszony do pilotażowego programu Same Day Delivery. Jest to autorski projekt Allegro.pl oraz X-press Couriers, umożliwiający klientowi odbiór przesyłki w dniu jej zamówienia. Do akcji zostali zaproszenie najwięksi partnerzy biznesowi organizatorów.

Opcja jest już dostępna w Tagomago.pl. Mogą z niej korzystać mieszkańcy miast, w których działa firma kurierska X-press Couriers, tj.: Poznania, Warszawy, Krakowa, Katowic, Łodzi i Wrocławia. Dostarczenie towaru tego samego dnia obejmuje wszystkie zakupy, odbywające się przed godziną 11.00. Przy późniejszych zamówienia dostawa będzie realizowana kolejnego dnia. To absolutna nowość na polskim rynku, która w opinii Janiny Karasek, dyrektor ds. rozwoju firmy Primavera Parfum, zrewolucjonizuje rynek e-commerce.

– Dzisiejszy rynek jest mocno nasycony. Firmy konkurują nie tylko cenami, ale przede wszystkim narzędziami, zwiększającymi wygodę zakupów przez Internet. Dotychczas standardem była dostawa w ciągu 48 godzin – mówi Janina Karasek. - Skrócenie tego czasu do jednego dnia to spora innowacja oraz element budowania naszej przewagi konkurencyjnej. To również kredyt zaufania od Allegro i docenienie naszej dotychczasowej współpracy z największą platformą zakupową w Polsce - podkreśla.

Akcja ma charakter pilotażowy. W razie powodzenia projektu, współpraca będzie rozszerzana na kolejne podmioty.

Tagomago.pl to jeden z większych merchantów Allegro.pl w segmencie perfum i kosmetyków. Aktualnie w ofercie największej polskiej platformy zakupowej on-line znajduje się ponad 10 tysięcy produktów, pochodzących właśnie z tej perfumerii internetowej. Większość pozycji to asortyment do manicure i pedicure, makijażu, perfumy czy kosmetyki do pielęgnacji ciała.

 

Katarzyna Pierzchała 3012 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }