Aksam. Beskidzkie Misiaki

Nowa linia przekąsek wkrótce w sklepach.

Oferta firmy Aksam, właściciela marki Beskidzkie, nieustannie rośnie. W czerwcu jej portfolio poszerzyło się o nową linię przekąsek skierowanych do dzieci - Beskidzkie Misiaki.

W jej skład wchodzą: Misiaki Paluszki (180 g - 3,98 zł), Misiaki Krakersy (90 g - 2,29 zł) oraz Misiaki Chrupki Kukurydziane (85 g - 1,79 zł). Wszystkie tworzone na bazie naturalnych składników i według tradycyjnych receptur.

Wchodzące w skład nowej linii produkty są pozbawione konserwantów i sztucznych barwników, a także wykonane z komponentów wyłącznie polskiego pochodzenia.

Delikatny, słodki smak Paluszków i Krakersów, to zasługa wykorzystywanego w procesie produkcji miodu wielokwiatowego. W trosce o młodszych konsumentów produkty te mają również zredukowaną ilość soli.

Joanna Hamdan 9692 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }