Lidl ma Wittchena, Biedronka Puccini

Od 17 czerwca w sklepach sieci Biedronka dostępna jest kolekcja walizek i torebek damskich znanej polskiej marki Puccini. Limitowana linia, której przyświeca hasło "Gdziekolwiek Jesteś", powstała z myślą o podróżujących kobietach.

Lidl od lat współpracuje ze znanym polskim producentem galanterii skórzanej Wittchenem. W kwietniu br. informowaliśmy, że konsumenci znowu mogą szykować się na szał zakupów w Lidlu, ponieważ sieć podpisała umowę z Wittchenem na kolejne dostawy torebek i portfeli.

Biedronka nie pozostaje w tyle i właśnie oficjalnie rozpoczęła współpracę z firmą Puccini, która dla klientów Biedronki przygotowała specjalną kolekcję walizek i torebek damskich. Puccini to tak jak Wittchen polski producent bagażu podróżnego, torebek damskich oraz galanterii skórzanej.

– Dzięki trwającej już od kilku lat współpracy ze znanymi polskimi projektantami i markami możemy zaoferować klientom ciekawe produkty wysokiej jakości, zgodne z modowymi trendami – mówi Monika Bogusz, menedżer ds. marki w Jeronimo Martins Polska. - Torebki i walizki Puccini z pewnością spodobają się wymagającym osobom i będą im towarzyszyć w podróżach po całym świecie – dodaje.

I tak, od 17 czerwca na półkach sklepów Biedronka w całym kraju pojawiły się torebki Puccini. Wśród nich znalazły się m.in. modny plecak z zatrzaskiem na magnes i delikatnym obszyciem (129 zł), praktyczna shopperka (129 zł) oraz stylowa i wygodna mała elegancka torebka z elementami kaletniczymi w kolorze złota oraz podszewką z logo Puccini (99 zł). Na kolekcję składa się aż 19 modeli, w różnych wzorach i kolorach.

Jednak torebki to nie wszystko. W Biedronce dostępne są też zestawy walizek Puccini w różnych rozmiarach: kuferek (w cenie 59,90 zł, wym. 27x33x16 cm), mała walizka (149 zł, wym. 55x39x20 cm), średnia (179 zł, wym.6 5x46x26 cm) i duża (199 zł, wym. 76x53x30 cm). Występują one w dwóch kolorach – granatowym i czarnym. Walizki zostały wykonane z polipropylenu, dzięki czemu są trwałe i elastyczne, a do tego bardzo lekkie.

– Zanim klient weźmie do ręki produkt marki Puccini, muszę osobiście dopilnować każdego szczegółu. Staram się dbać o najmniejszy detal. Jestem właścicielką marki, ale też kobietą - mówi Izabela Kozina, prezes marki Puccini. - Moją ambicją jest zatem przekazywanie szczególnie wymagającym klientkom tylko doskonałych, starannie wykonanych torebek oraz walizek niezbędnych podczas podróży, nie tylko wakacyjnych – podkreśla.

Specjalna kolekcja walizek i torebek marki Puccini, sygnowana hasłem „Gdziekolwiek Jesteś”, dostępna jest od 17 czerwca do 30 czerwca lub do wyczerpania zapasów w 2400 sklepach sieci Biedronka.

 

Katarzyna Pierzchała 5103 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.