Pokazywane w serwisie treści mają charakter informacji o produktach dostępnych na rynku a nie ich reklamy w rozumieniu Ustawy o wychowaniu w trzeźwości (Dz. U. 2012 poz. 1356). Oświadczam, że mam ukończone 18 lat i chcę zobaczyć pełną wersję artykułu.
Tak, pokaż artykuł Nie wyrażam zgody

Jantoń zmienia nazwę

Jantoń, producent i dystrybutor win oraz wyrobów winiarskich, podjął decyzję o zmianie nazwy spółki na JNT Group S.A. Sp.K. Nowa nazwa będzie obowiązywała od 1 lipca br.

Po licznych akwizycjach dokonanych przez firmę Jantoń, w skład przedsiębiorstwa obecnie wchodzi również spółka Platinum Wines oraz marka Wino Makłowicz czy Makłowicz Poleca. Nowa nazwa ma więc podkreślać  rozbudowaną strukturę grupy oraz ułatwić komunikację i ekspansję na rynkach zagranicznych.

- W 2018 r. podwoiliśmy wartość eksportu. Co więcej, nasza strategia zakłada ponowne jej podwojenie w roku bieżącym – zapowiada Jakub Nowak, prezes zarządu Jantoń S.A. Sp.K. – Nowa nazwa odzwierciedla nasze potrzeby i kierunek, w którym zmierza spółka a jej międzynarodowe brzmienie znacząco ułatwi budowanie marki na rynkach zagranicznych - dodaje.

W związku z tą zmianą od 1 lipca br. modyfikacji ulegnie również logo firmy.

Ilona Mrozowska 3317 Artykuły

W „Handlu” od 2005 r. Blisko tematyki przemysłowej i producenckiej. Właścicielka białej kulki, czyli szynszyli o imieniu Tula.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }