Wyjazd na Wyspy Kanaryjskie

W letnim klimacie wystartował konkurs marki Delia Cosmetics z gamą produktów Botanical Flow.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy zakupić dowolny produkt z linii Botanical Flow za minimum 10 zł i zachować dowód zakupu.

Następnie należy wypełnić formularz zgłoszeniowy oraz zarejestrować paragon. Na koniec trzeba dokończyć zdanie „Mam flow, gdy…”.

Główną nagrodą jest wycieczka dla dwóch osób na Wyspy Kanaryjskie z pakietem all inclusive. Dodatkowo, w każdym tygodniu do wygrania zestawów kosmetyków Botanical Flow.

Konkurs trwa do 4 lipca.

Konkurs pod hasłem „Mam flow, gdy…” rozpoczął szerszą kampanię Delia Cosmetics, która potrwa do września. Zaplanowano aktywne działania media relations i PR pod sztandarem Botanical Flow. W świecie wirtualnym oraz rzeczywistym czekają promocje produktów Botanical Flow.

Sampling w drogeriach Rossmann pozwoli poznać bliżej produkty. W ramach wsparcia sprzedaży powstaje content tematyczny dotyczący gamy Botanical Flow, w tym filmy, animacje, materiały edukacyjne i wpisy na blogu.

Nieodłącznym elementem działań promocyjnych będzie wzmożona obecność marki w mediach online, w tym na kobiecych portalach internetowych i w mediach społecznościowych. Więcej działań konkursowych na Instagramie i Facebooku zapowiada kolejne nagrody od marki. Ponadto influencerzy będą testować nową gamę produktów oraz zachęcą do wzięcia udziału w konkursie #mamflowgdy. W planach również wsparcie eventu promującego zdrowy tryb życia.

Joanna Hamdan 9685 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }