Sfinks z Piwiarnią Warki w Katowicach

Najnowszy lokal znajduje się w centrum miasta, w odrestaurowanej kamienicy przy ul. Mariackiej 21 i jest prowadzony w modelu franczyzowym.

Nowo otwarta Piwiarnia Warki zajmuje powierzchnię 120 mkw. z miejscem dla parwie 80 gości. Wnętrze lokalu nawiązuje stylem do klasycznych pubów z Wysp Brytyjskich. Charakterystycznymi elementami wystroju są drewniane stoły i siedziska oraz ceglane ściany.

Nowy lokal Piwiarnia Warki znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie innego konceptu firmy - Fabryki Pizzy, który został otwarty pod tym adresem kilka miesięcy temu. - Stawiamy na różnorodność i dostarczanie komplementarnej oferty. Nowe miejsce powstało z myślą o popołudniowych i wieczornych spotkaniach w gronie znajomych. Piwiarnia jest też przygotowana na goszczenie wielu fanów sportu – w naszym lokalu transmitowane są różne rozgrywki i zawody – mówi Dorota Cacek, wiceprezes Sfinks Polska, spółki do której należy sieć Piwiarnia Warki.

Oferta Piwiarni Warki obejmuje piwa Grupy Żywiec oraz menu z piwnymi przekąskami i daniami. Goście będą mogli spróbować burgerów i tradycyjnych zakąsek jak tatar, galareta i skrzydełka, a także steków czy grillowanych żeberek. Dodatkowo goście mają możliwość śledzenia wydarzeń sportowych z różnych dyscyplin dzięki telewizyjnym transmisjom na żywo.

Piwiarnia Warki jest czynna od niedzieli do czwartku w godzinach od 13:00 do 24:00, a w piątki i soboty do 3:00.

Joanna Hamdan 9692 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }