Karta podarunkowa Allegro dostępna w sklepach Żabka

Od 12 czerwca we wszystkich sklepach Żabka można kupić kartę podarunkową Allegro o nominałach 25, 50 i 100 złotych.

Karta przedpłacona Allegro daje możliwość zakupu wielu przedmiotów od wielu sprzedających. Może zostać wykorzystana do jednej płatności, obniżając wartość transakcji o dany nominał – odpowiednio o 25, 50 lub 100 zł.

Zakup karty podarunkowej jest niezwykle łatwy - kasjer skanuje odpowiadający wybranemu przez klienta nominałowi kod kreskowy znajdujący się na odwrocie karty. Uzyskany kod klient lub osoba obdarowana może wpisać w swoim koszyku na stronie www.allegro.pl lub w aplikacji Allegro. Karta jest dostępna we wszystkich sklepach Żabka.

To kolejna usługa Allegro dostępna w sieci Żabka. Klienci sklepów mogą zamawiać paczki Allegro Smart z odbiorem w placówkach sieci. W ubiegłym roku firmy przygotowały wspólną promocję dla decydujących się na tę formę dostawy, w ramach której otrzymywali przy odbiorze przesyłki kupon uprawniający do odbioru napoju.

W sklepach sieci Żabka dostępna jest szeroka oferta usługowa. Klienci mogą skorzystać z opcji nadania i odbioru paczek z Poczty Polskiej oraz DHL Parcel, kupić i zarejestrować starter GSM, doładować telefon, opłacić rachunki, a także kupić prepaid energetyczny czy wypłacić gotówkę (cash back). W wybranych sklepach klienci mają możliwość skorzystania z LOTTO i wygrać miliony złotych. W tym roku firma wprowadziła również do asortymentu kartę podarunkową Amazon i Netflix. Warszawskie Żabki oferują dodatkowo możliwość doładowania karty miejskiej.

Ilona Mrozowska 3591 Artykuły

W „Handlu” od 2005 r. Blisko tematyki przemysłowej i producenckiej. Właścicielka białej kulki, czyli szynszyli o imieniu Tula.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.