Leroy Merlin w Katowicach

Nowy Leroy Merlin Katowice Baildona powitał już pierwszych klientów. Jest to 64. sklep sieci w Polsce i 10. na mapie województwa śląskiego. Sklep łączy w sobie funkcję marketu i atrakcyjnego miejsca spotkań.

Nowy sklep Leroy Merlin zlokalizowany jest w historycznym miejscu przy ul. Baildona. Tu w XV w. działały kuźnia i tartak, słynące z produkcji materiałów budowlanych.

Z początkiem XIX w. John Baildon, szkocki inżynier uważany za prekursora współczesnego hutnictwa żelaza, przekształcił to miejsce w hutę, która wpisała się w świadomość mieszkańców Katowic jako Huta Baildon.

W sklepie Leroy Merlin Katowice Baildona, o powierzchni całkowitej 10 tys. mkw., znajduje się 13 działów handlowych, z ponad 35 tys. produktów. Głównym wyróżnikiem sklepu jest inspiracyjna strefa aranżacji łazienkowych i kuchennych oraz bogata oferta produktów do ogrodu. Oprócz usług projektowych, w ofercie sklepu znajdują się również usługi montażowe zakupionych produktów, a także możliwość ich dostosowania do indywidualnych potrzeb.

Do dyspozycji klientów oraz fachowców sklep udostępnia „Szkołę remontu” – specjalną, wielofunkcyjną pracownię, gdzie będą mogli korzystać z niej tak jak z warsztatu wyposażonego we wszystkie narzędzia niezbędne majsterkowiczom. Z kolei dla zmotoryzowanych market oddaje parking z 570 miejscami postojowymi, a także cukiernię.

Zespół ponad 160 pracowników sklepu doradzi klientom w doborze odpowiedniego produktu lub usługi dopasowanej do potrzeb i realizowanego projektu. W ramach nowoczesnych narzędzi pracy, każdy pracownik korzysta ze służbowego smartfonu z dostępem do aplikacji przyspieszających obsługę klientów.
- Razem z moim zespołem zapraszam na zakupy do naszego sklepu. Zachęcam do zapoznania się z naszą najlepszą ofertą, która została przygotowana w odpowiedzi na lokalne potrzeby mieszkańców Katowic oraz okolic - komentuje Mirosław Janota, dyrektor sklepu Leroy Merlin Baildona w Katowicach.

Katarzyna Pierzchała 3493 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.