Lidl liczy już 679 sklepów

13 czerwca do sieci dołączą kolejne dwie placówki.

W Poznaniu nowy Lidl (1110 mkw.) zlokalizowany jest przy ul. Mieszka I. To 24. sklep sieci w tym mieście. Z kolei Lidl w Łęczycy (1100 mkw.) znajduje się przy ul. Poznańskiej 29 i jest 1. placówką sieci w tym mieście.

W obu sklepach znajdą się produkty marek własnych Lidl, m.in.: pieczywo „Chrupiące z Pieca”, wędliny „Pikok”, świeże mięso „Rzeźnik”, produkty bio czy świeże owoce i warzywa dostępne w ramach „Ryneczku Lidla”.

Będzie można w nich także znaleźć ofertę tygodni tematycznych z produktami charakterystycznymi dla różnych kuchni świata oraz bogatą ofertę artykułów przemysłowych, które w Lidlu pojawiają się średnio trzy razy w tygodniu. W nowych placówkach będzie można nabyć m.in. tekstylia oraz artykuły gospodarstwa domowego.

Z okazji otwarcia w nowych Lidlach w okresie od czwartku 13 czerwca do soboty 22 czerwca wiele artykułów objętych zostanie specjalnymi promocjami cenowymi.

Z wyliczeń handelextra.pl wynika, że po otwarciach z 13 czerwca Lidl będzie miał już w Polsce 679 sklepów.

Joanna Hamdan 10923 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.