Pokazywane w serwisie treści mają charakter informacji o produktach dostępnych na rynku a nie ich reklamy w rozumieniu Ustawy o wychowaniu w trzeźwości (Dz. U. 2012 poz. 1356). Oświadczam, że mam ukończone 18 lat i chcę zobaczyć pełną wersję artykułu.
Tak, pokaż artykuł Nie wyrażam zgody

Żołądkowa de Luxe ponownie łączy...

...i zaprasza do akcji "Wyślij łagodność w butelce".

Z początkiem czerwca wystartowała najnowsza aktywacja Żołądkowej de Luxe, w której marka zaprasza wszystkich konsumentów do dzielenia się łagodnością.

Zasady zabawy są proste. Wystarczy zaproponować powód, z okazji którego chcemy przesłać butelkę Żołądkowej de Luxe. Co tydzień 250 osób, które prześlą najbardziej kreatywne propozycje wybiorą osobę, która otrzyma przesyłkę wraz z dedykacją. Na koniec pozostanie już tylko dostarczenie prezentu do rąk własnych, o co zadba producent.

Akcja prowadzona na kanale FB marki potrwa do 5 sierpnia.

Joanna Hamdan 10796 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.