Więcej Foods by Ann na Shellu

Asortyment produktów sygnowanych nazwiskiem Anny Lewandowskiej dostępnych na stacjach paliw sieci powiększa się przed wakacjami.

Dotychczasowo w sprzedaży na stacjach paliw dostępne były batoniki w czekoladzie Choco Bites oraz Smoothies z dodatkiem żywności superfood.

Z początkiem czerwca dołączyły do nich owocowe przekąski Energy Bites, złożone z naturalnych składników bez dodatku cukru, Natural Energy Drink - naturalnie mętny, tłoczony na zimno sok jabłkowy, z naturalną kofeiną i ekstraktem z guarany oraz nowość - orzechy w czekoladzie. Zależnie od wybranego wariantu, przysmak zawiera orzechy nerkowca, migdałowca lub laskowe. Czekolada otaczająca orzechy zawiera 60% kakao i cukier kokosowy. Nie zawiera natomiast laktozy, lecytyny, wspomagaczy smaku ani sztucznych barwników.

Produkty Foods by Ann dostępne będą w łącznie ponad 400 obiektach sieci Shell w całej Polsce.

Joanna Hamdan 10763 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.