Carrefour Bio: nie wiadomo kiedy i gdzie

Otwarcie sklepu odłożyliśmy w czasie - powiedział Christophe Rabatel, prezes Carrefour Polska.

Zastrzegł, że tym razem nie poda planowanego terminu otwarcia. Pierwszy sklep miał powstać w Warszawie, a jego otwarcie miało nastąpić jeszcze pod koniec 2018 r. W dalszych planach były inne miasta, jak Poznań czy Gdańsk. Koncept sklepów ekologicznych miał być rozwijany we franczyzie.

- Będzie to nasz poligon doświadczalny. Nie ukrywam, że od jego odbioru przez konsumentów będzie zależało, czy będziemy ten koncept rozwijać - przyznał Christophe Rabatel podczas konferencji jeszcze na jesieni 2018 r. - Naszym zamiarem jest uruchomienie małych sklepów dla nowoczesnych klientów, poszukujących tzw. zdrowych produktów w dobrych cenach - zapowiedział.

Potem pojawił się następny termin otwarcia - w marcu tego roku - https://handelextra.pl/artykuly/221182,nie-wiadomo-kiedy-powstanie-carrefour-bio. Jednak Carrefour nie otworzył sklepu. Prezes Rabatel tłumaczył to niemożliwością uzyskania zgód na jego uruchomienie w wybranej lokalizacji, dlatego teraz poszukiwane jest inne miejsce w Warszawie.

 

 

Barbara Mikusińska 774 Artykuły

Współtwórczyni „Handlu”. Od początku jego istnienia, czyli od 1993 r., redaktor naczelna. Globtroterka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.