Lidl w Sosnowcu

13 czerwca przy ul. Rydza Śmigłego 9 otwarty zostanie 5. sklep sieci w tym mieście.

W nowym sklepie klienci będą mogli znaleźć produkty marek własnych Lidl, m.in.: pieczywo „Chrupiące z Pieca”, wędliny „Pikok”, świeże mięso „Rzeźnik”, produkty bio czy świeże owoce i warzywa dostępne w ramach „Ryneczku Lidla”.

W sklepie Lidl w Sosnowcu znaleźć będzie można również ofertę tygodni tematycznych z produktami charakterystycznymi dla różnych kuchni świata oraz ofertę artykułów przemysłowych, które w Lidlu pojawiają się średnio trzy razy w tygodniu. W nowej placówce, klienci będą mogli nabyć m.in. tekstylia oraz artykuły gospodarstwa domowego.

Nowy sklep sieci ma powierzchnię sali sprzedaży wynoszącą ponad 1350 mkw. W obiekcie zostało zatrudnionych ponad 20 osób. Placówka będzie czynna od poniedziałku do czwartku w godzinach od 7:00 do 21:00, w piątki i soboty od 7:00 do 22:00, a w niedziele handlowe od 9:00 do 18:00. Zmotoryzowani klienci będą mogli korzystać z około 97 miejsc parkingowych.

Na osoby, które odwiedzą sklep Lidl w dniu otwarcia, będzie czekać kawa, przekąski z  grilla oraz wiele produktów w promocyjnych cenach. Ponadto w okresie od czwartku 13 czerwca do soboty 22 czerwca wiele artykułów objętych zostanie specjalnymi promocjami cenowymi.

Joanna Hamdan 10783 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.