Mega Castorama w Bydgoszczy

To 78. sklep sieci w Polsce i drugi w tym mieście.

Nowa Castorama zlokalizowana jest we wschodniej części Bydgoszczy przy ul. Karola Szajnochy 1.

Obiekt zajmuje powierzchnię ponad 15 000 mkw. z czego powierzchnia handlowa wynosi prawie 11 000 mkw. Dodatkowo przygotowano prawie 900 mkw. strefy zewnętrznej sprzedaży, w której klienci znajdą produkty do aranżacji ogrodów i balkonów.

Dla odwiedzających został przygotowany wygodny i przestronny parking na 650 miejsc.

Cały obiekt przystosowany został do potrzeb osób niepełnosprawnych wraz z wyznaczonymi dodatkowymi 26 miejscami postojowymi.

Sklep będzie otwarty od poniedziałku do soboty - w godzinach 7:00-21:00, oraz w niedziele handlowe – w godzinach 9:00-20:00. Zespół sklepu tworzy 165 specjalistów, którzy zapewnią klientom profesjonalne wsparcie podczas zakupów.

- Decyzja o otwarciu drugiego sklepu na terenie Bydgoszczy wynika z dużego potencjału tego rynku i zainteresowania naszą ofertą. W trakcie realizacji tej inwestycji zwracaliśmy uwagę na rzeczywiste potrzeby naszych klientów i wykorzystaliśmy naszą wiedzę oraz wieloletnie doświadczenie. W nowym obiekcie zastosowaliśmy wiele rozwiązań, które pozwolą nam inspirować klientów, zapewnić im maksymalne wsparcie podczas zakupów oraz szeroki wybór produktów - komentuje Andrzej Gardulski, dyrektor sklepu Castorama Bydgoszcz.

Drugi sklep Castoramy w Bydgoszczy zaoferuje klientom aż 35 000 artykułów.

Castorama wprowadziła do swojej oferty także liczne dodatkowe usługi – czyli transport, click&collect (możliwość zamówienia on-line i odbioru produktów w sklepie), click&delivery (możliwość zamówienia on-line z dostawą do domu). Sklep oferuje również kredyty umożliwiające finansowanie zakupów oraz szereg usług związanych z przygotowaniem produktów do wykorzystania w domu klienta.

Nowa Castorama będzie również miejscem, w którym klienci będą mogli uzyskać wiedzę i pomysły potrzebne osobom ulepszającym swoje mieszkanie. Wprowadzone tu zostały bezpłatne usługi planowania kuchni oraz łazienki. Punkt projektowy czynny będzie codziennie w godzinach pracy sklepu, od poniedziałku do niedzieli (handlowej).

Nowy sklep w Bydgoszczy będzie wyróżniał się również dzięki rozbudowanym strefom inspiracji poświęconym kuchniom, łazienkom oraz wykorzystaniu przestrzeni (magazynowanie, szafy, garderoby). W każdej z nich, dzięki przedstawionym przykładom, klienci przekonają się na własne oczy, jak produkty dostępne w sklepie sprawdzają się w praktyce i jakie możliwości dają w zakresie aranżacji przestrzeni.

Z okazji otwarcia nowego sklepu (12 czerwca) sieć przygotowała dla mieszkańców Bydgoszczy ofertę, dzięki której produkty będzie można nabyć na atrakcyjnych warunkach.

Joanna Hamdan 10783 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.