Vegan Skin Desserts. Chia&Goi

Ratunek dla włosów kruchych i matowych.

W 100% wegańska linia Vegan Skin Dessert Chia&Goi znana jest ze swoich właściwości superfoods pomogą skutecznie zregenerować włosy.

Nie zawierają SLES, SLS, MIT, CIT, parabenów i olejów mineralnych, a ich  zapach ucieszy nawet alergików ponieważ nie zawiera alergenów.

Bogate w antyoksydanty nasiona chia, które zapewniają włosom nawilżenie i kondycjonowanie, pozostawiając je gładkie i odżywione.

Co więcej łagodzą także podrażnienia skóry głowy. W połączeniu z witalnością włosów uzyskaną dzięki jagodom goi to propozycja marki Vegan Skin Desserts dla włosów które potrzebują wygładzenia, uelastycznienia oraz witalności.

Linia przeznaczona do włosów zniszczonych, matowych, kruchych i puszących się składa się z:  szamponu do włosów Chia&Goi (sugerowana cena 19,99 zł za 300 ml), odżywki do włosów Chia&Goi (sugerowana cena 19,99 zł za 300 ml) oraz maski do włosów Chia&Goi (sugerowana cena 24,99 zł za 250 ml).

Wszystkie produkty z linii Chia&Goi bazują na składach opracowanych w 99% na bazie składników pochodzenia naturalnego. Posiadają certyfikat Vegan wydawany przez niezależny ośrodek European Vegetarian Union. Certyfikat ten jest gwarancją iż w produktach nie znajdziemy żadnych składników pochodzenia odzwierzęcego, a jednocześnie poświadcza on iż produkty powstały w sposób bezpieczny zarówno pod względem komponentów jak i sposobu produkcji.

Joanna Hamdan 10782 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.