Aekyung Industry. Kerasys Keramide Clinic Serum

Ratunek dla włosów ekstremalnie zniszczonych.

Koreańska formuła Kerasys Keramide Clinic Serum zapewnia ratunek dla włosów ekstremalnie zniszczonych. Dzięki niej odzyskają sprężystość, blask i zdrowy wygląd.

Formuła Kerasys Keramide Clinic Serum łączy w sobie dwa podstawowe składniki o sprawdzonej skuteczności: keratynę – naturalny składnik budulcowy włosów oraz ceramidy, które odpowiadają za nawilżenie pasm, ich sprężystość oraz blask.

Taka kombinacja to duet zapewniający dwutorową głęboką regenerację struktury włosów.

Kerasys Keramide Clinic Serum należy aplikować regularnie po każdym myciu – na wilgotne włosy, w tych partiach, gdzie pasma są zniszczone. Serum można także nałożyć po wysuszeniu, na przesuszone końce włosów, zabezpieczając je w ten sposób przed uszkodzeniami.

Lekka konsystencja nadaje włosom gładkość, ale ich nie obciąża. Keramide Clinic Serum - stosowane regularnie - pomaga odzyskać elastyczność, połysk i zdrowy wygląd włosów.

Cena za 70 ml wynosi 59 zł.

Joanna Hamdan 10796 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.