Projekt "Moc spotkań" dobiega końca

Finał wydarzenia organizowany przez producenta wódki Wyborowa odbędzie się 15 czerwca w warszawskim Centrum Praskim Koneser.

Pascal Brodnicki i Maciej Starosolski przemierzyli już tysiące kilometrów z edukacyjnym projektem „Moc Spotkań”, w ramach którego promowali polską gościnność i tradycję wspólnego ucztowania przy stole. Odwiedzili  Poznań, Wrocław, Gdańsk, Katowice, Kraków i Łódź.

Ogólnopolskim podsumowaniem projektu będzie wielki finał w Centrum Praskim Koneser połączony z pierwszymi urodzinami mieszczącego się tam Muzeum Polskiej Wódki.

W ramach całodziennego spotkania odbędą się warsztaty i wykłady. Dzień zwieńczy o 20:30 wielkie wieczorne biesiadowanie z Pascalem Brodnickim i Maciejem Starosolskim.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, jednak liczba miejsc jest ograniczona.

Szczegóły na www.mocspotkan.pl. oraz na Facebooku: https://www.facebook.com/events/461762627891914/.

Joanna Hamdan 10796 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.