Konspol na festiwalu See Bloggers

Wydarzenie odbędzie się w dniach 8-9 czerwca w Łodzi.

See Bloggers Łódź to coroczna inicjatywa zrzeszająca najpopularniejszych instagramerów, youtuberów i bloggerów w Polsce. Już po raz siódmy organizatorzy wydarzenia zachęcają do dyskusji i wymiany doświadczeń.

Tegoroczna edycja to 13 stref tematycznych, 2500 uczestników, szereg kreatywnych warsztatów, paneli dyskusyjnych oraz prelekcji.

Konspol jako partner wydarzenia i firma, która aktywnie współpracuje z influencerami będzie obecna podczas festiwalu ze swoim stoiskiem. W ramach swojej obecności będzie częstować uczestników pierogami i innymi smakołykami.

Wydarzeniu towarzyszyć będzie również konkurs na oficjalnym fanpage marki Konspol, w którym będzie można wygrać atrakcyjne nagrody ufundowane przez firmę. 

Joanna Hamdan 10954 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.