Rower transportowy w Galerii Północnej

Od końca maja na terenie Galerii Północnej działa wypożyczalnia miejskiego roweru typu cargo. Do tej pory żadna wypożyczalnia tego typu nie znajdowała się w centrum handlowym.

Dostępny w Galerii Północnej rower transportowy ma wzmocnioną ramę oraz dużą skrzynię ładunkową o pojemności nawet do 100 kg. Dodatkowo wyposażony jest w specjalne ławeczki, które umożliwiają przewożenie dzieci. W rowerze można też zamontować własny fotelik.

Wypożyczalnia mieści się przy stojakach rowerowych od strony ul. Światowida, tuż przed Galerią Północną.

Wypożyczenie roweru jest bezpłatne, jedynym warunkiem jest wcześniejsza rezerwacja pojazdu. Po otrzymaniu potwierdzenia dostępności, rower można odebrać w Punkcie Informacji Galerii Północnej. Czas wypożyczenia nie może jednak przekraczać 24 godzin.

Projekt jest realizowany dzięki współpracy z pełnomocnikiem prezydenta m.st. Warszawy ds. komunikacji rowerowej.

Joanna Hamdan 9692 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }