Urodzinowa loteria w halach Selgros Cash&Carry

Nagrody o wartości 370 tys. złotych czekają na klientów w ramach loterii zorganizowanej z okazji 22-lecia Selgros Cash&Carry w Polsce. Chętni, którzy wezmą udział w zabawie, mogą wygrać bony, nagrody rzeczowe oraz specjalnie przygotowane zniżki na asortyment dostępny w halach.

Ponad 15 000 bonów zakupowych i nagród oraz specjalnie przygotowane rabaty – to nagrody przygotowane dla klientów, którzy zrobią zakupy w halach Selgros Cash&Carry w całej Polsce, w dniach od 6 czerwca do 3 lipca 2019 r.

Do każdego paragonu o wartości minimum 200 zł dołączony zostanie urodzinowy kupon, który wystarczy zeskanować w specjalnym terminalu.

Zwycięskie kupony to m.in.: bony o wartości od 20 do 750 zł, nagrody rzeczowe, czy liczne rabaty do wykorzystania na kolejnych zakupach, które otrzyma każdy biorący udział w zabawie.

- 22-lecie obecności Selgros Cash&Carry na polskim rynku jest dla nas powodem do dumy - mówi Cezary Furmanowicz, dyrektor marketingu Selgros Cash&Carry i Transgourmet. - Zbliżający się jubileusz dowodzi zaufania jakim darzą nas konsumenci i niesłabnącego zainteresowania ofertą Selgros. Po raz kolejny zapraszamy klientów do wzięcia udziału w specjalnej loterii. Mamy nadzieję, że podobnie jak w latach ubiegłych, będzie ona cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród odwiedzających nasze hale – dodaje Cezary Furmanowicz. 

Selgros Cash&Carry to ogólnopolska sieć samoobsługowych hal handlowych.

 

Ilona Mrozowska 3586 Artykuły

W „Handlu” od 2005 r. Blisko tematyki przemysłowej i producenckiej. Właścicielka białej kulki, czyli szynszyli o imieniu Tula.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.