Specjał przejmuje

4 czerwca Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe złożyło wniosek dotyczący nabycia części mienia Firmy Handlowo-Usługowej "Arjago" - M. Żarnecka, J. Gabryś Sp.j. z Kalisza.

PPHU Specjał swoją działalność koncentruje na hurtowej sprzedaży towarów konsumpcyjnych (żywności i napojów) za pośrednictwem centrów dystrybucyjnych.

Po zrealizowaniu planowanej transakcji Specjał będzie prowadzić sprzedaż za pośrednictwem centrum dystrybucyjnego w Kaliszu.

Z kolei firma "Arjago" została założona we wrześniu1992 r. Jej utworzenie było odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku – ogniwo łączące producentów z siecią sklepów detalicznych. Obecnie firma działa w oparciu o dwa kanały dystrybucyjne. Pierwszy i najważniejszy to bezpośrednie dostawy do sklepów przy udziale przedstawicieli handlowych własnych i przedstawicieli producentów. Drugi kanał dystrybucji to tzw. hurt.

Sprawa jest w toku.

Joanna Hamdan 10783 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.