SadyOgrody.pl z rekordową liczbą użytkowników

Należący do Grupy PTWP portal w maju zanotował rekord w postaci 221 tys. unikalnych użytkowników.

Informacje dotyczące niepewnych szacunków zbiorów owoców i warzyw związanych z wiosennymi przymrozkami, suszą, a później podtopieniami oraz idących za tym przewidywań cenowych oraz zaleceń agrotechnicznych były w maju najchętniej czytanymi przez użytkowników serwisu SadyOgrody.pl.

Uwagę skupiały także doniesienia o sytuacji na rynku pracy i problemach z pozyskaniem pracowników sezonowych.

Na wzrost oglądalności wpłynęły również badania cen hurtowych truskawek, obrazujące aktualne trendy w nadchodzącym sezonie.

Czytelnicy docenili też serwisy specjalne.

Redakcja branżowego serwisu zapowiada kontynuację uznanych za najbardziej interesujące tematów, w tym m.in. monitorowanie cen owoców sezonowych, a w dalszej kolejności także warzyw, informowanie o możliwościach sprzedaży tych surowców, o nowych rynkach eksportowych oraz cenach.

Portal będzie również pierwszym źródłem informacji o V edycji konferencji „Sady i Ogrody”, która odbędzie się 7 listopada w Warszawie. Gośćmi wydarzenia będą eksperci rynkowi, prezesi czołowych polskich grup producenckich oraz naukowcy z dziedziny warzywnictwa i sadownictwa.

Od 2015 r. serwis SadyOgrody.pl jest źródłem aktualnych informacji dotyczących rynku owoców i warzyw – ich cen, przetwórstwa, porad z zakresu nawożenia, ochrony roślin oraz technik sadowniczo-ogrodniczych. Portal zawiera także artykuły dotyczące dopłat i dotacji dla rolników oraz zmian legislacyjno-prawnych.

Joanna Hamdan 10783 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.