Męskie Granie 2019: Nosowska, Igo, Organek i Zalewski

Rusza kolejna edycja Męskiego Grania. W tym roku, z okazji dziesięciolecia, nie zabraknie dodatkowych niespodzianek. Za projektem, tradycyjnie już, stoi marka Żywiec (Grupa Żywiec).

Specjalnie z okazji dziesiątej edycji trasy Męskie Granie, sponsorowanej przez markę Żywiec, stworzona została orkiestra. Na jej czele staną: Katarzyna Nosowska, Igo, Organek i Krzysztof Zalewski. W zespole towarzyszyć im będzie jeszcze pięciu muzyków: Marcin Macuk, Michał FOX Król, Piotr Pawlak, Michał „Malina” Maliński oraz Bartek Pająk.

Premiera singla promującego trasę „Sobie i Wam” odbyła się 30 maja. Autorką tekstu jest Katarzyna Nosowska, muzykę skomponowali Marcin Macuk i Katarzyna Nosowska. Tego samego dnia premierę miał również teledysk do singla zapowiadającego dziesiątą edycję projektu, którego reżyserem jest Allan Willmann.

- Ostatnia edycja trasy Męskie Granie była olbrzymim sukcesem. W tym roku, z okazji dziesięciolecia, oczekiwania fanów projektu są jeszcze większe. To, dlatego zdecydowaliśmy się stworzyć Męskie Granie Orkiestra, w której składzie będą zarówno artyści bardzo dobrze znani z poprzednich lat, którzy mocno zapisali się w historii projektu, jak i ci, którzy wniosą do Męskiego Grania powiew świeżości. Wynikiem tego niezwykłego połączenia jest świetny singiel, który mamy nadzieję, spodoba się miłośnikom trasy – mówi Kierlik, marketing manager marki Żywiec.

Sprzedaż biletów na wydarzenie ruszy 6 czerwca o godzinie 12:00. Będą one dostępne w cenie 149 zł na eBilet.pl oraz Eventim.pl. Wszystkie bilety będą imienne, a jedna osoba będzie mogła kupić maksymalnie cztery.

Szczegóły na www.meskiegranie.pl

Joanna Hamdan 10783 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.