Ceneo.pl wprowadza karty podarunkowe

Karty podarunkowe Ceneo.pl są dostępne w nominałach od 50 do 500 złotych. Na razie można je zamawiać wyłącznie za pośrednictwem strony Ceneo.pl i odbierać e-mailem w postaci elektronicznego kodu.

Ceneo.pl - największa porównywarka internetowa w Polsce, ruszyła ze sprzedażą kart podarunkowych dostępnych w nominałach od 50 do 500 zł. Na razie można je zamawiać wyłącznie za pośrednictwem strony Ceneo.pl i odbierać e-mailem w postaci elektronicznego kodu.

Serwis zapowiada, że w najbliższych tygodniach do sprzedaży trafi również drukowana karta, która będzie wysyłana kurierem.

Karta podarunkowa jest ważna przez 12 miesięcy od daty zakupu. Co ważne, można z niej korzystać wielokrotnie, bo niewykorzystana kwotę można przeznaczyć na kolejne zamówienia. Dodatkowo płacąc przy jej użyciu za zakupy możemy, też pokryć koszty wysyłki zamawianego produktu.

- Karta Ceneo.pl to także doskonały prezent na różne okazje. Jej posiadacze podobnie jak użytkownicy mogą wybierać spośród milionów ofert dostępnych w naszym serwisie – mówi Dariusz Grabowski dyrektor departamentu produktu Ceneo.pl

Kartę można zrealizować w ponad pięciu tysiącach sklepów internetowych posiadających funkcję KUP TERAZ, czyli wirtualnego koszyka zakupowego. Dodatkowo przy zakupach tą metodą klienci mogą skorzystać z darmowego Programu Ochrony Kupujących, dzięki któremu w przypadku trafienia na nieuczciwego sprzedawcę lub kłopotu z towarem mogą otrzymać zwrot pieniędzy nawet do 10 000 zł.

Przedstawiciele serwisu nie wykluczają, że jeszcze w tym roku kartę będzie można kupić w sklepach stacjonarnych.

 

Ilona Mrozowska 3588 Artykuły

W „Handlu” od 2005 r. Blisko tematyki przemysłowej i producenckiej. Właścicielka białej kulki, czyli szynszyli o imieniu Tula.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.