Coworking w Galerii Katowickiej znowu działa

Przestrzeń została odświeżona. Zmianie uległa także jej aranżacja.

Coworking o powierzchni 136 mkw. podzielony został na cztery strefy: do pracy przy klasycznych biurkach, konferencyjną, miękką z możliwością pracy oraz strefę ze stolikami barowymi do rozmów biznesowych. Jednocześnie korzystać z niej może około 25 osób.

W przyszłości pracownia będzie również wynajmowana firmom zainteresowanym przeprowadzaniem w niej szkoleń, warsztatów lub spotkań biznesowych. Nowy wygląd coworkingu w Galerii Katowickiej to efekt współpracy centrum handlowego z IKEA Katowice, która w ten sposób chce promować ofertę IKEA dla firm.

Strefa coworkingowa została też odpowiednio doświetlona i wyposażona m.in. w szatnię, biurka z możliwością regulacji wysokości czy automat vendingowy.

Bezpłatna przestrzeń znajduje się na poziomie +2 Galerii Katowickiej. Dostępna jest od poniedziałku do soboty w godz. 9:00-21:00 oraz w niedziele handlowe w godz. 10:00-20:00.

Joanna Hamdan 10783 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.