Spełniaj marzenia z Payback

Ruszyła druga edycja konkursu "Payback z Radiem ZET".

Na 50 wybranych paybakowiczów czeka po 10 tys. punktów Payback, a na konto jednego szczęśliwca trafi ich 50 tys. Wspólne wydarzenie, które wspiera „Loterię Marzeń” Radia ZET, to początek szerszej współpracy Payback z Grupą Eurozet, w skład której wchodzą m.in. Radio ZET, Antyradio, Meloradio, Chillizet i Radio Plus.

Aby wziąć udział w konkursie, należy wysłać SMS pod numer 7223 o treści punkty, co jest równoznaczne ze zgłoszeniem się do „Loterii Marzeń” Radia ZET. By dodatkowo walczyć o punkty Payback, wystarczy odpowiedzieć na pytanie konkursowe dostępne na stronie payback.pl/zet i wypełnić formularz zgłoszeniowy uzupełniając kod otrzymany na telefon.

Paybakowicze mają więc możliwość podwójnej wygranej – 100 tys. złotych od Radia ZET oraz 50 tys. lub 10 tys. punktów Payback.

Konkurs odbędzie się w trzech edycjach i potrwa do 21 lipca. Przez cały okres promowany będzie we wszystkich kanałach Payback – na stronie internetowej payback.pl, w aplikacji mobilnej oraz drogą mailową.

Joanna Hamdan 10783 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.