Kubuś zaprasza do bajkowego świata

We współpracy z wydawcą Storytel marka przygotowała 25 audiobooków - popularnych bajek czytanych przez wyjątkowych lektorów.

W ramach akcji powstało też 25 naklejek inspirowanych bajkowymi bohaterami.

Postaci nakleja się na specjalny album w formie gry opracowanej przez firmę Trefl. Zadaniem graczy jest przejście przez 3 Bajkowe Królestwa spotykając po drodze bohaterów z bajek, którzy mogą pomóc lub przeszkodzić.

Planszę i instrukcję do gry można również pobrać ze strony www.kubus.pl.

Wszystkie audiobooki powstały przy współpracy ze Storytel, wydawnictwem które firmuje akcję. Kody do odblokowania audiobooków znajdują się pod naklejkami, które znaleźć można pod etykietami soków Kubuś Go!, Kubuś gęsty w szklanych butelkach oraz Kubuś 100%.

Z kolei na rewersach etykiet Kubusia Go! oraz Kubusia gęstego – w szklanych butelkach oraz w dużych pojemnościach 0,9 l można szukać bajkowych zadań i zagadek.

Jeszcze w tym roku Kubuś rozwinie platformę o kolejne audiobooki. Powstają kolejne nagrania, które do kolekcji trafią jesienią.

Joanna Hamdan 9692 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }