Żabka doceniona

Firma otrzymała tytuł "Marka Roku 2018". Wyróżnienie przyznane zostało przez magazyn "Media & Marketing Polska" w ramach dorocznego raportu "Marka/Marketer".

Na zdjęciu: Anna Grabowska, wiceprezes zarządu ds. komercyjnych (w środku); Jarosław Serednicki, kierownik zespołu marketing communications oraz Wioletta Nowak, media manager

Sieć została doceniona za innowacyjność i nowoczesność, a także zaskakiwanie nowymi pomysłami.

– Nagroda "Marka Roku" to dla nas olbrzymi zaszczyt, motywacja i impuls do dalszej pracy. Doceniamy, że kapituła nagrodziła nas za innowacyjność, która jest dla nas kluczem w dążeniu do jeszcze lepszego odpowiadania na potrzeby naszych klientów. Nieustannie pracujemy nad doskonaleniem funkcjonowania naszej sieci - mówi Anna Grabowska, wiceprezes ds. komercyjnych sieci Żabka.

Obecnie Żabka przeprowadza jeden z największych remodellingów w Europie, dzięki któremu sieć zyskała nową identyfikację wizualną, ale także nowoczesne wyposażenie.

- Poszerzyliśmy i zmieniliśmy asortyment w kategoriach przekąsek, dań gotowych, oferty Żabka Café oraz bardziej przyjazną klientom komunikację w sklepie. Postawiliśmy na nowe, wyróżniające się na rynku marki dostępne wyłącznie tylko w Żabce jak np. smoothie Foodini czy kanapki Tomcio Paluch. Wszystkie te działania sprawiły, że odmieniona Żabka przyciągnęła dodatkowo ponad 30% nowych klientów. W ostatnich tygodniach otworzyliśmy na kanale Youtube dedykowany kanał „Kumaty” oraz udostępniliśmy klientom naszą nową aplikację mobilną żappka, która od razu zyskała sympatię użytkowników – dodaje Anna Grabowska.

Żabka Polska jest właścicielem największej w Polsce sieci sklepów typu convenience liczącej prawie 5700 placówek prowadzonych przez blisko 4000 franczyzobiorców pod marką Żabka. 

Joanna Hamdan 10960 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.