Paleo ma nowego dyrektora zarządzającego

Mirosław Czyżowski 20 maja został powołany na stanowisko dyrektora zarządzającego małopolskiej Polskiej Sieci Handlowej Paleo.

Mirosław Czyżowski wcześniej - przez wiele lat - pełnił funkcję zastępcy dyrektora handlowego tej sieci, a także kierował największym sklepem Paleo położonym w miejscowości Opatkowice koło Proszowic.

Teraz w wyniku restrukturyzacji firmy objął funkcję dyrektora zarządzającego Paleo. To nie koniec zmian - kompetencje dyrektora handlowego zostały powiększone o obszary IT, a kierownictwo sklepu Opatkowice przejął Grzegorz Marcisz, dotychczasowy zastępca kierownika tej placówki.

Polska Sieć Handlowa Paleo zrzeszona jest w Polskiej Grupie Zakupowej Kupiec. Liczy osiem sklepów spożywczo-przemysłowych Paleo działających w okolicach Krakowa oraz dwa centra handlowe - CH Opatkowice koło Proszowic oraz CH Stawowa w Podłężu koło Niepołomic.

Założycielem oraz właścicielem Paleo jest Wojciech Śliwa, który snuje już plany uruchomienia kolejnej placówki. - Następny obiekt będzie znacznie większy, około 6 tys. mkw., z podziemnymi parkingami i ruchomymi schodami. Ale gdzie on będzie, niech to na razie będzie jeszcze niespodzianką – uśmiecha się Wojciech Śliwa.

Katarzyna Pierzchała 3548 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.