Hortex. Lody

W ofercie firmy znajdziemy lody premium oraz lody owocowe w opakowaniach 500 ml, lody śmietankowo-owocowe na patyku oraz sorbety na patyku inspirowane najpopularniejszymi napojami orzeźwiającymi producenta.

Lody premium to produkty o prostym składzie oparte wyłącznie na naturalnych składnikach: odtłuszczonym mleku, śmietanie, żółtkach jaj kurzych, cukrze, przecierach owocowych i wanilii. Dostępne w opakowaniach 500 ml w najpopularniejszych smakach: waniliowym, śmietankowym, truskawkowym.

Lody owocowe (sorbety) powstają na bazie przecierów z mango i z malin. W każdym z nich owoce stanowią aż 50%. Dostępne w dwóch smakach malina i mango w 500-ml opakowaniu.

Lody śmietankowo-owocowe to przyjemność w dwóch smakach malina i exotic. Lody śmietankowo-mleczne uzupełnione zostały owocowym musem, a całość oblana jest owocową polewą. Opakowanie 110 ml.

Lody owocowe na patyku to sorbety owocowe (w każdym aż 50% owoców) zainspirowane najpopularniejszymi smakami napojów orzeźwiających. Dostępne są w trzech smakach: pomarańcza-mango, jabłko-wiśnia, jabłko-mięta. Opakowanie 70 ml.

Lody Hortex dostępne będą w wybranych sieciach handlowych.

Joanna Hamdan 10960 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.