Pasibus serwuje w Galerii Młociny

To drugi lokal sieci w Warszawie, a pierwszy stworzony we współpracy ze spółką Helios.

Nowy stołeczny lokal Pasibusa znajduje się na poziomie +2 Galerii Młociny – w Hali Hutnik, części strefy restauracyjnej Spotkania i Dania. To pierwszy Pasibus stworzony wraz z Heliosem, operatorem największej sieci kin w Polsce. W ramach tej współpracy planowane jest otwarcie ok. 40 lokali Pasibus.
 
Z okazji otwarcia Pasibus przygotował dla gości wiele promocji, m.in. 4 burgery (Włoski Pastuch, Gonzales, Awokadus i Bebek Junior) w promocyjnej cenie 12 zł, a także konkursy na profilu na Facebooku, w których można wygrać prawdziwą Pasi ucztę.
 
Goście odwiedzający nowy lokal Pasibusa w Galerii Młociny będą mogli spróbować m.in. burgerów: klasycznego Włoskiego Pastucha z dodatkiem rukoli, parmezanu i grillowanego boczku; Bebka Juniora z autorskim sosem BBQ; ostrego Gonzalesa z nachosami czy Awokadusa z domowym guacamole. W menu burgerowni można znaleźć także Pasi sałatki, zestawy dla dzieci (Pasi Kids), dodatki (m.in. frytki i kulki serowe) oraz napoje (m.in. Pasi Lemoniada) i alkohole (m.in. własną markę piwa).
 
Ponadto co miesiąc w karcie pojawia się także zupełnie nowa propozycja – Burger Miesiąca, któremu nazwę nadaja fani marki.
 
Joanna Hamdan 10960 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.